EnglishGermanPolish

Twoja lokalizacja:

Wybierz miasto

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517
EnglishGermanPolish

Kup voucher Twoja lokalizacja:

Wybierz miasto

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517

Koniec z tajemnicami! Cała prawda o zabiegach laserem

28.01.2020

Przebarwienia, nadmierne owłosienie, zmarszczki, rozstępy, cellulit… z tymi problemami doskonale radzi sobie laser, dlatego zajmuje czołową pozycję na liście najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Jednocześnie laseroterapia wzbudza wiele wątpliwości, pojawiają się obawy, czy jest to zabieg bezpieczny i jak duże jest ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. A może nie każdy może poddać się laserowemu zabiegowi? Wciąż zbyt mało wiemy na temat tej metody redukcji defektów skórnych. To właśnie dlatego tak trudno niektórym uwierzyć w ich skuteczność. Obalamy więc mity i potwierdzamy fakty!

Zabieg laserem nie jest najbezpieczniejszy

Zabiegi wykonuje się laserami, które muszą przejść pozytywnie rygorystyczne testy. Do użytku dopuszczone są tylko takie, które zdadzą ten egzamin. Posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające nie tylko ich skuteczność, lecz też bezpieczeństwo. Ponadto zabieg wykonują doświadczeni profesjonaliści, wykształceni pod kątem medycyny estetycznej. Połączenie innowacyjnego urządzenia z doświadczeniem i profesjonalizmem osoby wykonującej zabieg to gwarancja pożądanego efektu oraz całkowicie bezpiecznie przeprowadzonego zabiegu.

Nie każdy może skorzystać z zabiegów laserem

Z tym musimy się zgodzić. Jest to zabieg ogólnie bezpieczny, ale istnieją przeciwwskazania do jego wykonywania. Ingerencja w strukturę skóry oraz oddziaływanie lasera na organizm człowieka w niektórych przypadkach może być szkodliwe. Zabiegom nie powinny poddawać się kobiety w ciąży czy karmiące mamy, osoby z infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi, z chorobami nowotworowymi i nieustabilizowaną cukrzycą, nadwrażliwe na światło i zmagające się z aktywnymi chorobami skóry, jak łuszczyca czy bielactwo.

Po zabiegu koniecznie specjalna pielęgnacja

Wszelkie zabiegi wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej wymagają stosowania specjalnej pielęgnacji w domu. Ma to na celu podtrzymanie i wydłużenie uzyskanych już efektów. Po zabiegu laserem skóra jest podrażniona, co jest jej naturalną reakcją na wprowadzone zmiany. Przez kilka dni należy smarować ją środkami łagodzącym podrażnienia i natłuszczającymi. Nie należy wystawiać jej na słońce, a w przypadku zabiegu przeprowadzonego w okresie wiosenno-jesiennym aplikować na skórę krem z wysokim filtrem. Nie zaleca się stosowania mydeł, dezodorantów oraz kosmetyków na bazie alkoholu. Unikaj też gorących kąpieli.

Najlepszy czas na zabieg laserem to jesień i zima

Oczywiście zabiegi laserem wykonujemy przez cały rok. Szczególnie jednak polecamy je w okresie jesienno-zimowym. Wynika to z jej podrażnienia pod zabiegu, co wzmaga oddziaływanie na nią promieniowania słonecznego. Słońce latem jest intensywniejsze, jak też większy obszar ciała jest wystawiony na jego działanie. Laser niespecjalnie lubi się ze słońcem, więc powinniśmy unikać takiego kontaktu. Nie musisz jednak całkowicie rezygnować z zabiegu latem i wiosną. Wtedy jednak skoncentruj się na tych partiach ciała, które rzadziej wystawiasz na słońce i możesz pozwolić sobie na okrycie skóry w tych miejscach.

Teraz już więcej wiesz o laserowych zabiegach. Masz większą świadomość ich oddziaływania na skórę. Wiesz też, że nie wszystko, co tak często się powtarza, musi być zgodne z prawdą.

Powrót do wszystkich wpisów

Dlaczego Revitallaser®

Najlepsze urządzenia

Najlepsze urządzenia

Tylko najwyższej jakości markowy sprzęt, jest gwarancją skuteczności zabiegu oraz Twojej satysfakcji.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się laseroterapią od 10 lat.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nasza wiedza, doświadczenie, procedury i markowy sprzęt są gwarantem Twojego bezpieczeństwa.

Gwarancja skutecznosci

Gwarancja skutecznosci

Na efekty jakie określimy podczas konsultacji dajemy gwarancje skuteczności lub zwrot gotówki.

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem. Podstawowe zabiegi kosmetyczne i laserowe wykonujemy również z dojazdem do klienta.

+48 516 517 517

Lublin ul.Jana Pawła II 13/10

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 516 517 517
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Rezerwacja Koniec z tajemnicami! Cała prawda o zabiegach laserem - Revitall Laser