EnglishGermanPolish

Twoja lokalizacja:

Wybierz miasto

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517
EnglishGermanPolish

Kup voucher Twoja lokalizacja:

Wybierz miasto

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517

Naturalnie piękne. Powiększenie ust kwasem hialuronowym

03.03.2020

Usta to jeden z atrybutów kobiety, który w postrzeganiu samej siebie odgrywa kluczową rolę. Powinny być większe, bardziej kształtne, równiejsze i pełniejsze, tylko wtedy można uznać, że są doskonałe lub chociaż zbliżone do ideału. Chcąc uzyskać ten efekt, kobiety poddają się zabiegom powiększania ust. Istnieje szeroki wachlarz możliwości, wśród których jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Jest to metoda, w której wykorzystywana jest naturalnie występująca w ludzkim organizmie substancja. Ponadto, jest to zabieg stosunkowo bezpieczny i skutkujący szybkimi efektami. To tylko kilka zalet powiększenia ust kwasem hialuronowym.

Zawsze niezawodny kwas hialuronowy

Nasz organizm wykazuje zdolność do samodzielnej produkcji kwasu hialuronowego. Jest on nam potrzebny, aby dobrze nawodnić skórę i skutecznie wiązać cząsteczki wody. To sprawia, że skóra jest promienna, elastyczna i jędrna. Kwas hialuronowy wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, łączy kolagen, wspomagając tworzenie włókien kolagenowych. Jedna jego cząsteczka jest w stanie związać nawet kilkaset cząsteczek wody, tworzy też zapasy, aby w odpowiednim momencie oddawać większą, a innym razem mniejszą ilość wody.

Kwas hialuronowy jest wykorzystywany w wielu obszarach medycyny estetycznej. Jest to uwarunkowane jego niezwykle ważną funkcją, jaką pełni w naszym organizmie. Wraz z upływem czasu, a także na skutek oddziaływania na skórę czynników zewnętrznych, poziom kwasu hialuronowego sukcesywnie się zmniejsza. W tym okresie jest on aplikowany pod skórę, np. w celu spłycenia zmarszczek. Znalazł ponadto swoje zastosowanie w ortopedii, gdzie wspomaga leczenie stanów zapalnych stawów.

Przebieg zabiegu

Kwas hialuronowy podczas zabiegu powiększania ust jest aplikowany pod skórę za pomocą specjalnej strzykawki. Substancja ma postać żelu, skutecznie wypełnia usta, nadając im właściwego kształtu, zwiększając objętość, ale też nawilżając. Dzięki takiemu wielokierunkowemu działaniu ostatecznie usta nie tylko zmieniają swój wygląd, ale też stają się zdrowsze, mniej podatne na przesuszenia, pojawiające się szczególnie podczas mrozów i niskich temperatur, a także przy nadmiernej ekspozycji na słońce.

Przed zabiegiem zawsze konieczna jest konsultacja ze specjalistą, który stwierdzi, czy dana osoba kwalifikuje się do zabiegu, tym samym wykluczy on i oceni ewentualne ryzyko wystąpienia powikłań. Miejsce aplikacji kwasu hialuronowego zostaje znieczulone, aby zmniejszyć towarzyszący zabiegowi dyskomfort. Jednocześnie substancja ma w swoim składzie lidokainę, która jeszcze bardziej ogranicza odczuwanie bólu. Czas trwania zabiegu jest krótki, trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, w zależności od ilości podawanego kwasu. Efekt utrzymuje się około roku. Aby go podtrzymać, po upływie tego czasu, można powtórzyć zabieg. Niektóre panie decydują się na regularne ostrzykiwanie ust średnio, co 6 miesięcy. Tym samym pełnym ustami mogą się cieszyć przez cały czas.

Nierówne i za małe usta

Kwas hialuronowy pozwala nie tylko powiększyć usta, ale również nadać im odpowiedniego kształtu. Zabieg wykonuje się najczęściej w dwóch konkretnych przypadkach. Przede wszystkim przy zbyt małych ustach, jest polecany kobietom o ustach cienkich, niekiedy nawet z niewidoczną, jedną wargą. Kwas hialuronowy skutecznie i w bardzo krótkim czasie eliminuje te defekty. Usta mogą zostać powiększone mniej lub bardziej, w zależności od preferencji. Zawsze jednak efekt jest naturalny, co jest uwarunkowane zarówno samym charakterem jak i przebiegiem zabiegu, jak też podawaną substancją, znaną ludzkiemu organizmowi, a nawet mu bardzo potrzebną.

Kwas hialuronowy jest wstrzykiwany także w przypadku ust, które są nierówne, co jest często pojawiającym się defektem, niekiedy niedostrzegalnym na co dzień. Zdarza się jednak, że nieestetycznie się one układają np. podczas mówienia, czy uśmiechania, co może przeszkadzać i negatywnie wpływać na pewność siebie. Kwasem hialuronowym nadaje się ustom właściwy kształt, wyrównuje wargi i sprawia, że są one bardziej symetryczne. Przywraca się im prawidłowe proporcje, co sprawia, że cała twarz wygląda inaczej, zarówno podczas uśmiechu, mówienia oraz innych ruchów twarzy, jak też w swojej naturalnej pozycji.

Efekty po powiększeniu ust kwasem hialuronowym

Przede wszystkim efekty są bardzo naturalne, co przekonuje kobiety do poddania się temu zabiegowi. Zwiększa się objętość obu lub jednej wargi, można ponadto unieść kąciki ust do góry, kiedy występuje tendencja do ich opadania. Usta są symetryczne, równe i mają właściwy kształt. Co ważne, skóra jest zdecydowanie lepiej nawilżona, a to powoduje, że powierzchnia warg jest miękka, delikatna, gładka oraz przyjemna w dotyku.

Powiększenie ust kwasem hialuronowym to zabieg o dużej skuteczności i stosunkowo niewielkiej ingerencji w ludzką skórę. Jest wykonywany przy użyciu naturalnej substancji, która występuje w naszym organizmie. Ponadto, czas zabiegu jest krótki, a efekt utrzymuje się do kilkunastu miesięcy. Jeżeli nie będziesz mogła sobie wyobrazić już innego kształtu swoich ust, zabieg możesz powtórzyć.

Powrót do wszystkich wpisów

Dlaczego Revitallaser®

Najlepsze urządzenia

Najlepsze urządzenia

Tylko najwyższej jakości markowy sprzęt, jest gwarancją skuteczności zabiegu oraz Twojej satysfakcji.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się laseroterapią od 10 lat.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nasza wiedza, doświadczenie, procedury i markowy sprzęt są gwarantem Twojego bezpieczeństwa.

Gwarancja skutecznosci

Gwarancja skutecznosci

Na efekty jakie określimy podczas konsultacji dajemy gwarancje skuteczności lub zwrot gotówki.

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem. Podstawowe zabiegi kosmetyczne i laserowe wykonujemy również z dojazdem do klienta.

+48 516 517 517

Lublin ul.Jana Pawła II 13/10

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 516 517 517
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Rezerwacja Naturalnie piękne. Powiększenie ust kwasem hialuronowym - Revitall Laser