EnglishGermanPolish

Twoja lokalizacja:

Wybierz miasto

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517
EnglishGermanPolish

Kup voucher Twoja lokalizacja:

Wybierz miasto

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517

Tylko jeden krok… do gładkich nóg. Depilacja laserowa!

28.01.2020

Uciążliwe usuwanie włosków nawet codziennie lub co drugi dzień? Latem dla wielu kobiet to konieczność, jeżeli chcą, aby ich nogi były przez cały czas gładkie. To nie tylko uciążliwe, ale też nie najlepiej wpływające na stan skóry, która przez częste golenie może stać się bardziej podatna na podrażnienia. Jeżeli cenisz sobie komfort, chciałabyś się pozbyć problemu nadmiernego owłosienia lub po prostu zapewnić sobie wolne od codziennej depilacji, to najlepszym wyborem będzie depilacja laserowa.

Depilacja laserem Lightsheer

Obecnie za najskuteczniejszy laser do depilacji uznaje się laser diodowy Lightsheer. Zabieg nim jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny, dodatkowo przebiega szybciej, niż w przypadku innych podobnych urządzeń. Czas skraca się nawet 3-krotnie, co zawdzięczamy dwóm różnym głowicom, jedna jest duża, druga mała. Wybieramy je w zależności od wielkości depilowanego obszaru. W 2011 szczególnie doceniono Lightsheer. Na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco przyznano mu nagrodę najbezpieczniejszego i najlepszego urządzenia przeznaczonego do depilacji laserowej. Cechuje się on wszechstronnym zastosowaniem. Wykorzystuje się go do depilacji wszystkich partii ciała, jest też przeznaczony dla osób, które zmagają się z zaburzeniami wzrostu włosów.

Laser Lightsheer bazuje na strumieniu światła, który kierowany jest na skórę i niszczy macierz włosa, co skutkuje nieodwracalnym zniszczeniem jego cebulki. To oznacza, że już nie odrasta.

Oszczędzaj swój czas

Czy wiesz, że na depilację jednorazowymi maszynkami przeciętna kobieta przeznacza nawet 72 dni całego swojego życia? Jak inaczej mogłabyś spożytkować ten czas? Ile mogłabyś zrobić w ciągu tych 2 miesięcy? Decydując się na depilację laserem, możesz zapomnieć o jednorazowych maszynkach. Aby pozbyć się całkowicie problemu, należy poddać się od 4-6 zabiegów w odstępach 5-12 tygodni. Dlaczego konieczne jest wykonanie kilku zabiegów? Laser może usunąć tylko te włosy, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu. Aby więc pozbyć się ich wszystkich, zabieg trzeba kilka razy powtórzyć, ponieważ w tej fazie jednorazowo znajduje się tylko 30% włosów.

Komfort i wygoda na co dzień

Nie musisz codziennie martwić się o odrastające, a niekiedy nawet boleśnie wrastające włoski. Depilacja laserowa sprawia, że każdego dnia Twoje nogi są tak samo gładkie, bez konieczności stosowania maszynek, tracąc przy tym swój cenny czas. Możesz nosić krótkie spódniczki i sukienki, pokazywać nogi nie tylko latem, ale też zawsze wtedy, kiedy jest do tego dobra okazja. Wyjeżdżając na wakacje, nie musisz zabierać ze sobą zapasu maszynek i niepotrzebnie tracąc cenne miejsce w kosmetyczce. Chyba przyda Ci się na Twój ulubiony balsam lub krem nawilżający po opalaniu.

Depilacja laserem to inwestycja w Twój komfort, taki zwykły, codzienny, ale jakże bardzo doceniany. O gładkich nogach marzy każda kobieta, teraz możesz mieć je zawsze, nie tylko od święta. Sprawdź naszą ofertę depilacji laserowej we Wrocławiu, Lublinie, RzeszowieSzczecinie. Do zobaczenia!

Powrót do wszystkich wpisów

Dlaczego Revitallaser®

Najlepsze urządzenia

Najlepsze urządzenia

Tylko najwyższej jakości markowy sprzęt, jest gwarancją skuteczności zabiegu oraz Twojej satysfakcji.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się laseroterapią od 10 lat.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nasza wiedza, doświadczenie, procedury i markowy sprzęt są gwarantem Twojego bezpieczeństwa.

Gwarancja skutecznosci

Gwarancja skutecznosci

Na efekty jakie określimy podczas konsultacji dajemy gwarancje skuteczności lub zwrot gotówki.

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem. Podstawowe zabiegi kosmetyczne i laserowe wykonujemy również z dojazdem do klienta.

+48 516 517 517

Lublin ul.Jana Pawła II 13/10

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 516 517 517
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Rezerwacja Tylko jeden krok… do gładkich nóg. Depilacja laserowa! - Revitall Laser