EnglishGermanPolish

Twoja lokalizacja:

Wybierz miasto

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517
EnglishGermanPolish

Kup voucher Twoja lokalizacja:

Wybierz miasto

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517

Zabiegi kosmetyczne zimą. Jak o siebie zadbać, kiedy chłód i mróz?

28.01.2020

Zima to czas, który nie zawsze napaja nas optymizmem. Możemy czuć się bardziej senni i mniej pozytywnie nastawieni do życia. Odczuwamy silniej zmęczenie, a naszym ulubionym zajęciem staje się odpoczynek pod kocem z kubkiem gorącej herbaty. A gdyby tak ten mroźny czas spożytkować inaczej? Zrobić coś dla siebie czy swojego ciała? Zadbać lepiej o stan swojej skóry? Zabiegi w gabinecie kosmetycznym stanowią świetny sposób na relaks, przynoszący znacznie więcej korzyści niż leniwe odpoczywanie na sofie. Które zabiegi kosmetyczne zimą sprawdzają się najlepiej?

Depilacja laserem. Pójdzie gładko!

Nadmierne owłosienie doskwiera szczególnie latem, kiedy odkrywamy nogi, nosimy koszulki bez rękawów, a także rzadziej nakładamy makijaż. Kobiety muszą wówczas częściej sięgać po depilator lub maszynkę, niektóre robią to nawet codziennie! Zimą jest czas, aby skóra nieco odpoczęła od usuwania włosków. To również doskonały moment, aby uporać się z tym problemem i przygotować na nadejście wiosny i lata. Zimą zdecyduj się na depilację laserową. Dzięki emitowanej energii włoski są niszczone i nie odrastają w tak ekspresowym tempie jak po zwykłej golarce. Musisz jednak wiedzieć, że likwidacja włosków jest możliwa tylko w momencie osiągnięcia przez nie odpowiedniej fazy wzrostu, musisz więc pozwolić im nieco bardziej odrosnąć. Zimą możesz sobie na to pozwolić. Ponadto pomiędzy kolejnymi seriami nie można eksponować wydepilowanego ciała na słońce. Kiedy mróz i chłód, raczej nie będzie to problemem.

Kwas hialuronowy na zmarszczki

Skóra podlega naturalnemu procesowi starzenia. To oznacza, że każdy z nas narażony jest na utratę młodego wyglądu, niekiedy nawet zanim jeszcze pojawi się 40 czy 50 lat. Jest to spowodowane m.in. utratą kwasu hialuronowego, który występuję w naszej skórze, ale na skutek upływu czasu tracimy go coraz więcej. To on odpowiada za wiązanie cząsteczek wody i tym samym nawilżenie skóry oraz utrzymanie równowagi hydrolipidowej. Jednocześnie też uczestniczy o n aktywnie w wiązanie włókien kolagenowych, będących rusztowaniem naszej skóry. Dzięki nim skóra jest gładka, jędrna i elastyczna. Zimę potraktuj jako czas na odmłodzenie swojego wyglądu. Dobrze sprawdzi się w tym czasie zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, który jest wprowadzany podskórnie z użyciem cienkiej igły. Wszystko odbywa się przy miejscowym znieczuleniu, co przekłada się na komfort pacjenta. Po zabiegu skórę należy chronić przed słońcem przez kilka dni. Dlatego też to właśnie zima jest najlepszym czasem na jego wykonanie.

Redukcja cellulitu, czyli przygotuj się na lato

Usunięcie nadmiernego owłosienia to tylko jeden z kroków, jakie możesz poczynić już zimą, aby być gotową na przywitanie lata w zupełnie nowym wydaniu. Zima sprzyja utracie aktywności. Długie wieczory to niemała pokusa na podjadanie słodkich smakołyków. Znacznie trudniej się zmotywować do biegania czy pójścia na siłownię. Efekt? Kilka nadmiernych kilogramów, których nie planowałyśmy. Niech zima będzie bardziej aktywna i zamiast dodatkowych kilogramów niech będzie ich znacznie mniej. Poddaj się zabiegowi ICOONE®, który jest skutecznym sposobem na walkę z cellulitem. Zabieg bazuje na masażu specjalną głowicą, która powoduje mikrostymulację. Pobudzony zostaje układ limfatyczny i transfer międzykomórkowy. To przekłada się na sprawne usuwanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, a także przyśpieszoną regenerację skóry.

Nie odpuszczaj sobie zimą!

Powrót do wszystkich wpisów

Dlaczego Revitallaser®

Najlepsze urządzenia

Najlepsze urządzenia

Tylko najwyższej jakości markowy sprzęt, jest gwarancją skuteczności zabiegu oraz Twojej satysfakcji.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się laseroterapią od 10 lat.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nasza wiedza, doświadczenie, procedury i markowy sprzęt są gwarantem Twojego bezpieczeństwa.

Gwarancja skutecznosci

Gwarancja skutecznosci

Na efekty jakie określimy podczas konsultacji dajemy gwarancje skuteczności lub zwrot gotówki.

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem. Podstawowe zabiegi kosmetyczne i laserowe wykonujemy również z dojazdem do klienta.

+48 516 517 517

Lublin ul.Jana Pawła II 13/10

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 516 517 517
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Rezerwacja Zabiegi kosmetyczne zimą. Jak o siebie zadbać, kiedy chłód i mróz? - Revitall Laser