EnglishGermanPolish

Twoja lokalizacja:

+48 570 507 507
EnglishGermanPolish

Twoja lokalizacja:

+48 570 507 507

Kim jesteśmy - RevitalLaser Gorzów

Blisko 10 lat zajmujemy się specjalistycznymi zabiegami medycyny estetycznej, świadczymy szereg usług z zakresu dermatologii kosmetycznej, laseroterapii, zabiegów odmładzających czy korygujących sylwetkę. Nasz gabinet medycyny estetycznej w Gorzowie to najwyższa jakość, gwarancja bezpieczeństwa i szeroka oferta specjalistycznych zabiegów o najwyższej skuteczności. Depilacja laserowa w Gorzowie, modelowanie sylwetki Gorzów, ICOONE endermologia Gorzów czy zamykanie naczynek krwionośnych na twarzy w Gorzowie – u nas znajdziesz kompleksową ofertę zabiegów, wysokiej klasy specjalistów oraz najnowocześniejszy sprzęt. Zrób sobie prezent i poczuj się ze sobą doskonale. Zapraszamy!

RevitalLaser - medycyna estetyczna

Modelowanie sylwetki i inne zabiegi

Usługi medycyny estetycznej w Gorzowie? Nasi klienci od wielu lat z satysfakcją i zadowoleniem korzystają ze sprawdzonych metod, które oferujemy. Bogata oferta zabiegowa pozwala kompleksowo zadbać o całe ciało. Zamykanie naczynek na twarzy, zamykanie naczynek krwionośnych na nogach, modelowanie sylwetki, depilacja laserowa, ICOONE endermologia i wiele więcej. Sprawdź naszą ofertę i umów się na wizytę.

Gorzów - Modelowanie sylwestki

Modelowanie sylwestki

Modelowanie sylwetki Gorzów wykonujemy certyfikowanym urządzeniem medycznym – VelaShape®. Sprawdzona i niezwykle efektywna metoda przynosi bardzo szybkie rezultaty. Zabiegi modelujące sylwetkę to skuteczny sposób na uzyskanie zgrabnej linii i poprawę samopoczucia. To innowacyjna technologia, w której wspólne działanie fal radiowych, podczerwieni oraz masażu próżniowego działa w skoncentrowany sposób, rozgrzewając i stymulując tkanki. Przyspieszone krążenie aktywuje metabolizm komórek tłuszczowych – zgrabna sylwetka jest w zasięgu ręki. Spektakularne efekty to redukcja obwodu nawet o 7 centymetrów!

Zapraszamy do naszego gabinetu na modelowanie sylwetki w Gorzowie!

Czytaj więcej
Gorzów - Zamykanie naczynek krwionośnych na nogach

Zamykanie naczynek krwionośnych na nogach

Skuteczne zamykanie naczynek krwionośnych na nogach w Gorzowie? Zapraszamy do Revitallaser. Precyzyjne działanie urządzenia emituje falę świetlną, celując w rozszerzone naczynka z pominięciem zdrowej tkanki. Rewolucyjny laser Cutera to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa i efektów w bardzo krótkim czasie. Sprawdź na sobie – przywróć gładką, jednolitą skórę bez zmian i zaczerwienień, pozbądź się popękanych naczyń krwionośnych na nogach i twarzy i poczuj się ze sobą doskonale!

Czytaj więcej
Gorzów - Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Skuteczność, bezpieczeństwo i komfort? Depilacja laserowa Gorzów zaprasza! W Revitallaser zapewniamy światowej klasy sprzęt medyczny, sprawdzonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i najwyższe standardy, które są gwarantem zdrowia i komfortu naszych klientów. Depilacja laserowa w Gorzowie wykonywana jest u nas laserem diodowym Lighsheer. To sprawdzone urządzenie medyczne, którego skuteczność jest niezwykle wysoka – skoncentrowany i precyzyjnie wycelowany strumień światła uszkadza macierz włosa, uniemożliwiając jego ponowny wzrost. Z nami raz na zawsze możesz pozbyć się niechcianego owłosienia i cieszyć się gładką, piękną skórą bez podrażnień. Depilacja laserowa w Gorzowie, w gabinecie Revitallaser to gwarancja skuteczności!

Czytaj więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

RevitalLaser Gorzów - Profesjonalizm

Profesjonalizm

Wyśrubowane standardy i procedury, najlepszy sprzęt, doskonali specjaliści oraz troska o wasz komfort i wygodę. Do zabiegów medycyny estetycznej podchodzimy z ogromną odpowiedzialnością i każdego dnia dokładamy starań o to, aby poprawiać jakość waszego życia.

RevitalLaser Gorzów - Sprzęt

Sprzęt

Pracujemy na wysokospecjalistycznych urządzeniach medycznych renomowanych producentów: ICOONE  endermologia, Lumenis, Lutronic i wielu innych.

RevitalLaser Gorzów - Zespół

Zespół

Pracujemy w gronie doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny estetycznej.
Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

RevitalLaser Gorzów - Lokalizacja

Lokalizacja

Revitallaser w Gorzowie znajduje się w wygodnej dojazdowo lokalizacji. Szybko i komfortowo dotrzecie do nas z każdego miejsca w mieście

Cennik naszych usług

Zarezerwuj pakiet z promocją już dziś!Wybierz promocję*

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami dziś!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem.

Gorzów -
ul. Kosynierów Gdyńskich 31

Zapytaj się i umów na wizytę

Zapytaj się i umów na wizytę

Rejestracja/konsultacja online
+48 570 507 507

Przekaż nam swoje opinie i sugestie

Przekaż nam swoje opinie i sugestie

Kinga Dolata
+48 570 507 150

Bezpłatna konsultacja Gorzów - Depilacja laserowa, medycyna estetyczna | Revitallaser