EnglishGermanPolish

Twoja lokalizacja:

+48 570 507 507
EnglishGermanPolish

Twoja lokalizacja:

+48 570 507 507

Kim jesteśmy: RevitalLaser Wrocław - modelowanie sylwetki i wiele innych

Zapraszamy na zabiegi dermatologii estetycznej we Wrocławiu. W Revitallaser zajmujemy się szeroką gamą wysokospecjalistycznych zabiegów kosmetyczno-leczniczych. Posiadamy niemal 10 lat doświadczenia w branży, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę oraz kompetencje, dbając o to, aby nasi klienci mieli dostęp do najnowocześniejszych procedur i zabiegów. Modelowanie sylwetki we Wrocławiu, ICOONE endermologia Wrocław, zamykanie naczynek krwionośnych na twarzy Wrocław czy depilacja laserowa we Wrocławiu – to tylko kilka z bogatej oferty zabiegów, które oferujemy. Nasi specjaliści to wykwalifikowana kadra najlepszych fachowców, którzy dbają o wasze zdrowie, bezpieczeństwo oraz komfort. Zaufaj Revitallaser we Wrocławiu i wykorzystaj nowoczesne technologie do poprawy swojego wyglądu oraz samopoczucia.

RevitalLaser - medycyna estetyczna

Modelowanie sylwetki i depilacja laserowa to tylko niektóre nasze usługi

Świadczymy profesjonalne usługi medycyny estetycznej we Wrocławiu. W naszym gabinecie oddajesz się w absolutnie najlepsze ręce wykwalifikowanej kadry z wieloletnim doświadczeniem. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, najnowocześniejszy sprzęt i najbardziej efektywne metody. U nas masz pewność, że nasze zabiegi dermatologii kosmetycznej we Wrocławiu są na najwyższym poziomie.

Wrocław - Modelowanie sylwestki

Modelowanie sylwestki

Branża usług kosmetycznych jest z roku na rok coraz bardziej rozbudowana. Modelowanie sylwetki we Wrocławiu to bardzo często poszukiwany sposób na uzyskanie wymarzonej linii. Revitallaser Wrocław wykorzystuje profesjonalne urządzenie VelaShape®, które dzięki połączeniu działania masażu próżniowego, fal radiowych oraz podczerwieni, pozwala osiągnąć spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki. Redukcja tkanki tłuszczowej następuje stosunkowo szybko i bezinwazyjnie. Zabiegi wyszczuplające VelaShape® Wrocław są w pełni bezpieczne i polegają na oddziaływaniu w precyzyjnie wybranym obszarze. Redukcja obwodu nawet o siedem centymetrów!

Czytaj więcej
Wrocław - Zamykanie naczynek krwionośnych na nogach

Zamykanie naczynek krwionośnych na nogach

Uzyskaj gładką, piękną i pozbawioną zmian naczynkowych skórę – zamykanie naczynek krwionośnych na nogach we Wrocławiu, to jeden z najczęściej wykonywanych w Revitallaser zabiegów. Bezpieczna, nowoczesna metoda polega na koagulacji naczynek, z celowanym ominięciem okolicznych tkanek. Zamykanie naczynek krwionośnych na nogach we Wrocławiu wykonujemy przy użyciu renomowanego, cenionego na świecie urządzenia – lasera Nd-Yad marki Cutera. Zabiegi są nieinwazyjne, w pełni bezpieczne i zapewniają bardzo szybko widoczne rezultaty. Cutera laser we Wrocławiu to gładka, jednolicie zabarwiona skóra nóg, sprawdź sam!

Czytaj więcej
Wrocław - Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej w Revitallaser wykonujemy z najwyższą troską o jakość, bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów. Depilacja laserowa Wrocław z wykorzystaniem najlepszego sprzętu i sprawdzonych metod. Laser diodowy Lightsheer Wrocław – to nowoczesne urządzenie medyczne, które gwarantuje niezrównaną skuteczność. Wiązka laserowa w precyzyjny sposób trafia w macierz włosa, bezpowrotnie ją uszkadzając i uniemożliwiając ponowny odrost włosa.

Czytaj więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

RevitalLaser Wrocław - Doskonała lokalizacja

Doskonała lokalizacja

Revitallaser we Wrocławiu mieści się w dogodnym dojazdowo miejscu. Bez trudu dotrzecie do nas z dowolnego punktu w mieście.

RevitalLaser Wrocław - Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Stosujemy sprawdzone metody, bezpieczne urządzenia światowych marek i przykładamy niezwykłą wagę do procedur, które gwarantują naszym klientom zdrowie, skuteczność i poczucie komfortu.

RevitalLaser Wrocław - Sprzęt

Sprzęt

W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane urządzenia wyprodukowane przez twórców sprzętu medycznego: ICOONE endermologia, Lumenis, Lutronic i inne.

RevitalLaser Wrocław - Specjaliści

Specjaliści

Pracują z nami wykwalifikowani specjaliści – każdy jest fachowcem w swojej dziecinie. To ich doświadczenie i bogata wiedza, nad rozwojem której nieustannie pracują, gwarantują usługi na najwyższym poziomie.

RevitalLaser Wrocław - Efektywność

Efektywność

Już niemal 10 lat pracujemy, zaskarbiając sobie sympatię i zaufanie naszych klientów. Jesteśmy we Wrocławiu i innych miastach Polski, poszerzając dostępność zabiegów medycyny estetycznej i poprawiając samopoczucie Polek i Polaków w całym kraju.

Cennik naszych usług

Zarezerwuj pakiet z promocją już dziś!Wybierz promocję*

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami dziś!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem.

Wrocław -
ul. Energetyczna 8/4

Zapytaj się i umów na wizytę

Zapytaj się i umów na wizytę

Rejestracja/konsultacja online
+48 570 507 507

Przekaż nam swoje opinie i sugestie

Przekaż nam swoje opinie i sugestie

Kinga Dolata
+48 570 507 150

Bezpłatna konsultacja Modelowanie sylwetki Wrocław - dermatologia estetyczna Revitallaser