EnglishGermanPolish

Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517
EnglishGermanPolish

Kup voucher Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517

Pakiet składa się z 6 zabiegów Veli Shape oraz 2 przyłożeń Kriolipolizy

Pakiet Tłuszcz STOP we Wrocławiu

Pakiet składa się z 6 zabiegów Veli Shape oraz 2 przyłożeń Kriolipolizy

Dlaczego warto wybrać Pakiet Tłuszcz STOP?

Zgrabne ciało bez skalpela? Nuży cię brak rezultatów diety i ćwiczeń, mimo licznych wyrzeczeń? Zmniejsz obwody dzięki naszemu pakietowi Tłuszcz STOP. Dany pakiet  w widoczny sposób redukuje tkankę tłuszczową. Bezpiecznie, bez skalpela i efektów ubocznych.  Rewolucyjne połączenie VelaShape® z Kriolipolizą pozwoli ci uzyskać wyraźnie szczuplejsze wybrane partie ciała. Ciesz się zdrowiem i piękną sylwetką!


Pakiet Tłuszcz Stop to połączenie dwóch różnych metod zabiegowych- zabiegu VellaShape®
i Kriolipolizy. Dzięki serii specjalnie wyselekcjonowanych zabiegów możemy osiągnąć wspaniałe rezultaty wyszczuplające i modelujące sylwetkę nawet na najbardziej opornych na ćwiczenia partiach ciała! Pakiet Tłuszcz Stop to doskonała kuracja dla wszystkich, którzy pragną pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, przyspieszyć metabolizm, wyszczuplić i ujędrnić ciało.

Pakiet składa się z 6 zabiegów VelaShape® i 2 przyłożeń Kriolipolizy. 


VelaShape® usprawnia działanie układu limfatycznego, co wpływa na pozbycie się toksyn
i złogów, dodatkowo odpowiednio dobrane fale radiowe podgrzewają tkankę tłuszczową, co powoduje jej rozbicie i uszkodzenie. Kriolipoliza polega zaś na   kontrolowanym obniżeniu temperatury wybranego obszaru ciała, dzięki czemu wrażliwe na zimno komórki podskórnej tkanki tłuszczowej- adipocyty ulegają obumieraniu i zniszczeniu poprzez krystalizację trójglicerydów oraz stopniowemu usunięciu z organizmu. Połączenie tych dwóch metod zabiegowych  w widoczny i bezpieczny sposób zmniejsza obwody, redukuje miejscową otyłość i modeluje sylwetkę.

Masz pytania? Umów sie na bezpłatną konsultację!

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 516 517 517
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Redukcja tkanki tłuszczowej - VelaShape

Bezpieczeństwo

Oba zabiegi nie wymagają rekonwalescencji i są w pełni bezpieczne dla organizmu.

Skuteczność

Efekty kriolipolizy są spektakularne! Bywają porównywane z zabiegami liposukcji.
Dzięki dodatkowemu działaniu Veli Shape możemy wymodelować ciało i pozbyć się dodatowych centymetrów.

Szybkie rezultaty

Rezultaty działania urządzenia VelaShape® u 97% klientów są widoczne już po 1 zabiegu a efekty zmniejszenia obwodu o kilka centymetrów są widoczne często po jednym zabiegu kriolipolizy.

Co to jest VelaShape®?
Syneron Medical Ltd. jest światowej klasy marką, producentem urządzeń medycznych, w tym urządzenia VelaShape®. To rewolucyjna technologia, której działanie opiera się na synergii podczerwieni, fal radiowych o odpowiednio dobranej częstotliwości oraz masażu próżniowego. To bezpieczne urządzenie o wysokiej skuteczności, jako jedno z pierwszych na świecie otrzymało certyfikat FDA, Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków.

Zasada działania VelaShape®. opiera się na innowacyjnej technologii elos – Electro-Optical Synergy. Połączenie działania trzech idealnie dobranych i uzupełniających się metod, daje bardzo dobre efekty. Kolejna generacja VelaShape® pozwoliła zmniejszyć konieczną ilość i czas trwania zabiegów, potrzebnych do uzyskania rezultatów. Pełna seria pozwala zredukować obwód ciała nawet do 7cm.

Co to jest Kriolipoliza?
Kriolipoliza to innowacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. W zabiegu wykorzystywana jest niska temperatura w zakresie pomiędzy -5 a -10°C.
Ten nowoczesny zabieg przynosi doskonałe rezultaty w zmniejszeniu tkanki tłuszczowej twarzy, brzucha, pleców oraz ud.
Niska temperatura, jakiej wybrane obszary są poddawane podczas kriolipolizy, wywołuje efekt wymrażania komórek tłuszczowych – apoptozy, a następnie ich metabolizację i usunięcie z organizmu.

Dane techniczne:

Czas trwania pakietu 6 tygodni

Czas trwania zabiegu Vela Shape 30-45 minut

Czas trwania zabiegu Kriolipolizy 90 minut

Opinie

 • Opinie

  Krzysztof Mandrak
  Krzysztof Mandrak
  13:02 17 Apr 19
  Bardzo polecam to miejsce.panie bardzo sympatyczne.korzystalam pierwszy raz z wypelnienia zmarszczek i juz moge powiedziec ze napewno tam wrócę.czytaj więcej
  Anna Karwowska
  Anna Karwowska
  22:50 20 Mar 19
  Przemiła obsługa, Panie zawsze uśmiechnięte. Profesjonalny sprzęt i obsługa. Zamykanie popękanych naczynek bezbolesne. Polecam serdecznie :)czytaj więcej
  Patrycja Twardochleb
  Patrycja Twardochleb
  08:28 18 Mar 19
  Polecam z całego serca! Korzystam z zabiegów depilacji laserowej i jestem mega zadowolona! Efekty są fantastyczne. Panie przesympatyczne 😊 udzielają rzetelnych odpowiedzi na każde nurtujące nas pytania. W gabinecie zawsze czyściutko i pachnąco. Jeszcze raz gorąco polecam!czytaj więcej
  Marcin Polowczyk
  Marcin Polowczyk
  06:37 12 Mar 19
  100% satysfakcji mogę polecić z czystym sumieniem, maja wiedzą jak Ci pomóc i robią to perfekcyjnie
  Krzysztof Mandrak
  Krzysztof Mandrak
  14:30 11 Mar 19
  Bardzo polecam to miejsce.panie bardzo sympatyczne.korzystalam pierwszy raz z wypelnienia botoxem i juz moge powiedziec ze napewno tam wrócę.czytaj więcej
  Dagmara Socińska
  Dagmara Socińska
  20:36 26 Feb 19
  Polecam z czystym sumieniem Po 3 zabiegach moja blizna na twarzy stała się niewidoczna, czuję się wspaniale Obsługa klienta na najwyższym światowym poziomieczytaj więcej
  gosia ddd
  gosia ddd
  22:50 04 Feb 19
  Nie zgadzam się z opinią P. Katarzyny, ja korzystam z usług medycyny estetycznej w tym miejscu od trzech lat i uważam, że jakość wykonanej usługi jest naprawdę na 100% perfekcyjna i z tego co się orientuje to Pani wykonująca ma bardzo duże i wieloletnie doświadczenie. Podwazanie jej kompetencji jest niegrzeczne i prymitywne. A Pani która jest jak to w przysłowiu " jajko mądrzejsze od kury" polecam zabiegi w mniej prestiżowym miejscu i na tanich wypełniaczach wtedy efekt na pewno będzie, ale nie koniecznie estetyczny . Więcej szacunku dla czyjejś pracy.czytaj więcej
  Katarzyna R
  Katarzyna R
  05:16 31 Jan 19
  Witam, nie polecam tego miejsca jeśli chodzi o usługę powiększania ust kwasem hialuronowym, ponieważ Pani która go wykonuje doradza złe produkty np. Stylage S, który nie jest przeznaczony do ust i w związku z tym jest słaby efekt zabiegu.czytaj więcej
  Karolina Jarzembowska
  Karolina Jarzembowska
  15:14 25 Jan 19
  Byłam trzy razy,już widzę duża różnice po depilacji,także polecam. Mila obsługa.
  Jadwiga Dobry
  Jadwiga Dobry
  12:16 12 Dec 18
  Zabieg depilacji bardzo skuteczny. Polecam serdecznie :)
  Kasia Nowakowska
  Kasia Nowakowska
  13:06 28 Nov 18
  Jestem dwa lata po zabiegu i jestem mega zadowolona . Odrosły tylko pojedyncze włoski :) Dziękuję.
  Następne Opinie

Partnerzy

Najważniejsze informacje

Jakie korzyści daje połączenie tych dwóch zabiegów?

Połączenie zabiegu Vela Shape i Kriolipolizy daje nam podwójne rezultaty.

Podczas zabiegu Vela Shape wybrany do zabiegu obszar poddawany jest równoczesnemu działaniu podczerwieni (lampa IR), która rozgrzewa tkankę do głębokości 3mm, fal radiowych (bipolarnego prądu RF), które rozgrzewają tkankę do głębokości 15mm oraz masażu próżniowego z wykorzystaniem specjalnych rolek, stymulujących tkanki. Pod wpływem działania urządzenia, krążenie w tkance tłuszczowej ulega przyspieszeniu. Dzięki temu, komórki tłuszczowe otrzymują więcej tlenu i zostają pobudzone do lepszego metabolizmu. Metoda podgrzania na poziomie komórkowym opiera się na procesie tzw. lipolizy, w którym fibroblasty są stymulowane do pracy, przyspieszając zachodzące w tkankach procesy metaboliczne. W ten sposób rozpoczyna się proces spalania tkanki tłuszczowej. Równocześnie, skóra pobudzona jest do przyspieszonej produkcji włókien kolagenowych. Staje się więc bardziej napięta, jędrna i dzięki pobudzeniu procesów metabolicznych, odżywiona.

 

Działanie kriolipolizy polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych w określonych partiach ciała. Kriolipoliza oddziałuje na zawarte w komórkach lipidy, które ulegają krystalizacji w wyższej, niż inne komórki, w których znajduje się woda, temperaturze.
Lipidy uwalniają się i są transportowane przez układ limfatyczny. Takie działanie kriolipolizy sprawia, że niszczone są wyłącznie komórki tłuszczowe, bez najmniejszej ingerencji w skórę, nerwy czy mięśnie.
Działanie kriolipolizy pozwala w wyraźnie widoczny sposób zredukować tkankę tłuszczową w wybranych partiach ciała. Zabieg umożliwia zmniejszenie nawet kilku centymetrów w obwodzie brzucha, ramion czy ud.

Przeciwwskazania Vela Shape

VelaShape® to bezpieczny zabieg. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań – zabieg odradzany jest podczas ogólnoustrojowych infekcji organizmu, podczas ciąży i w okresie karmienia, u osób z chorobą nowotworową oraz posiadaczy implantów.

Przeciwwskazania Kriolipoliza

● aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry
● stany zapalne organizmu
● urazy skóry (w tym otarcia naskórka)
● infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)
● wszelkie infekcje wirusowe i grzybiczne
● tatuaż w miejscu, które ma być poddane zabiegowi
● nadmierne spożywanie alkoholu
● nowotwory
● padaczka
● łuszczyca, liszaj, bielactwo
● choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie kończyn)
● krioglobulinemia
● hemofilia
● cukrzyca
● zaburzenia krzepnięcia krwi
● choroby nerek i wątroby
● zaburzenia hormonalne
● choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca
● nadczynność i niedoczynność tarczycy
● miesiączka
● ciąża, karmienie piersią

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg VelaShape® nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań.

Przed zabiegiem Kriolipolizy na około tydzień przed  należy unikać spożywania produktów spożywczych, zawierających tłuszcze trans – żywność wysoko przetworzona, chipsy, paluszki, krakersy, frytki, ciasta, pączki; napojów zawierających kofeinę– kawa, napoje gazowane, napoje energetyczne; cukru; alkoholu. Działanie zabiegu wspiera przyjmowanie dużej ilości wody – zaleca się dzienne spożycie minimum 2 litrów.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu VelaShape® skóra może być nieco bardziej wrażliwa, należy więc unikać agresywnych kosmetyków i środków pielęgnacyjnych, a obszar zabiegu traktować delikatnie. Na skuteczność i trwałość efektów pozabiegowych wpływ ma również tryb życia. Zaleca się spożycie 2 litrów wody dziennie oraz regularną aktywność fizyczną i zbilansowaną dietę.

Po zabiegu kriolipolizy należy zrezygnować na okres 7 dni z intensywnej aktywności ruchowej. Zaleca się także unikanie potraw tłustych, wysokobiałkowych i wysokoenergetycznych, zamieniając je na dania lekkostrawne. 14 dni po zabiegu należy spożywać przynajmniej 2 litry wody dziennie.


Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem. Podstawowe zabiegi kosmetyczne i laserowe wykonujemy również z dojazdem do klienta.

Wrocław
+48 516 517 517

Wrocław ul. Energetyczna 8/4

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 516 517 517
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Rezerwacja RevitalLaser - Pakiet Tłuszcz STOP