EnglishGermanPolish

Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517
EnglishGermanPolish

Kup voucher Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Lublin

Rzeszów

Gorzów

+48 516 517 517

Wampirzy lifting - medycyna estetyczna, osocze bogatopłytkowe we Wrocławiu

Osocze bogatopłytkowe

Co to jest i jak działa osocze bogatopłytkowe ?

Terapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjna metoda poprawy wyglądu i jakości skóry twarzy. Stosowana w zabiegu mezoterapii, zwana jest popularnie również “wampirzym liftingiem”. Polega na podaniu osocza, które stymuluje komórki do intensywnej pracy w precyzyjnie wycelowane obszary twarzy.


 


Pobierane i odwirowywane tuż przed wroclaw/zabiegiem metodą PRP osocze, zawiera bardzo wiele skoncentrowanych płytek krwi. Są one bogate w przeszło 1500 aktywnych substancji, a ich działanie odbija się w rewitalizujących, odmładzających procesach, jakie zachodzą w skórze po zakończeniu terapii.


 


Innowacyjna terapia osoczem bogatopłytkowym jest uważana za jeden z najlepszych zabiegów odżywiających, odmładzających i rewitalizujących dla skóry twarzy. Wraz z upływem lat, organizm pracuje wolniej, jego zdolności odbudowy i regeneracji są coraz słabsze. Podanie osocza bogatopłytkowego jest formą bodźca, który wywołuje efekty zbliżone do procesów gojenia po urazie. Mobilizacja komórek do rozpoczęcia intensywnej pracy i gruntownej odbudowy – choć nie wynika z rzeczywistych uszkodzeń, a jedynie stanowi ich symulację – wywołuje procesy naprawczo-rewitalizacyjne, w efekcie których, następuje szereg pożądanych zmian na poziomie komórkowym.


 


Po zabiegu następuje przyspieszona produkcja kolagenu oraz regeneracja naczyń krwionośnych, fibroplasty są stymulowane do intensywnej produkcji elastyny, która stanowi budulec nowych komórek w naskórku. Pobudzane jest mikrokrążenie, a dzięki niemu następuje intensyfikacja migracji komórek macierzystych. Skórze przywracana jest jędrność, nabiera zdrowego i młodego wyglądu.


 


 


Jak przebiega zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Podanie osocza bogatopłytkowego to zabieg kilkuetapowy. W pierwszym etapie pobierana jest niewielka ilość krwi (od 8 do 24ml) do specjalnych probówek. Następnie, w wysokospecjalistycznej wirówce laboratoryjnej krew poddawana jest procesowi wirowania, który pozwala oddzielić czerwone krwinki (erytrocyty) od płytek krwi (trombocytów). Do wydzielonego osocza dodawany jest aktywator, który mobilizuje trombocyty do produkcji cytokin – białek, które pobudzają procesy wzrostu i odnowy komórek. Tak przygotowane osocze wstrzykiwane jest w wybrane, poddawane zabiegowi miejsca na skórze.


Osocze może być podawane taką samą techniką, jak przy mezoterapii igłowej lub liniowo wzdłuż zmarszczek – w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwanych rezultatów. Preparat wstrzykiwany jest cienką igłą w niewielkich odstępach, na głębokość kilku mm w głąb skóry. Podczas zabiegu odczuwalny może być lekki dyskomfort, dlatego stosuje się miejscowe znieczulenie, które niweluje nieprzyjemne odczucia.


W wyniku działania osocza, w skórze na poziomie komórkowym rozpoczyna się intensywny proces regeneracji, tworzą się nowe naczynia krwionośne, które pozytywnie wpływają na odżywienie skóry i jej zdrowszy wygląd, produkowany jest nowy kolagen. Twarz odzyskuje jędrność, młody i zdrowy wygląd.


Masz pytania? Umów sie na bezpłatną konsultację!

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 516 517 517
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Odżywienie i regeneracja skóry twarzy - Wampirzy lifting

Rewolucyjna metoda odmładzania

Efekt zaawansowanej medycyny oraz technologii XXI wieku w skutecznym zabiegu przyszłości. „Wampirzy lifting” wspaniale oddziałuje na skórę - odżywia, rewitalizuje i odmładza. Działanie osocza, które dostarcza ponad 1500 aktywnych substancji, daje spektakularne rezultaty.

Jeden zabieg, wiele efektów

Terapia bogatopłytkowym osoczem to nie tylko wygładzona, napięta skóra, ale również regeneracja uszkodzeń, produkcja nowych włókien kolagenowych, głębokie nawilżenie i odżywienie skóry na poziomie komórkowym, znacznie lepsze ukrwienie oraz zdrowszy wygląd skóry.

Pełne bezpieczeństwo z natury

„Wampirzy lifting” polega na wprowadzeniu osocza bogatopłytkowego, pochodzącego z krwi klienta. Dzięki wykorzystaniu naturalnej, produkowanej przez organizm substancji, nie istnieje ryzyko reakcji alergicznych, to jedna z najbezpieczniejszych terapii odmładzających.

Idealne wsparcie dla innych zabiegów

Dzięki intensywnym procesom przyspieszania gojenia, rewitalizacji, odżywienia, odbudowy i odnowy na poziomie komórkowym, terapia osoczem bogatopłytkowym jest świetną formą wsparcia regeneracji po wielu zabiegach w dermatologii estetycznej.

Odżywiona, zregenerowana i gładka skóra twarzy! Terapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, to bezpieczna procedura w dermatologii estetycznej, która pozwala osiągnąć niezwykły efekt odmłodzenia. Wpływa na doskonałe odżywienie i rewitalizację skóry twarzy, zwiększa jędrność i napięcie skóry, poprawia jej wygląd. Pełne bezpieczeństwo, wspaniałe rezultaty i szybki efekt. Zapewniamy najwyższy poziom procedur bezpieczeństwa i komfort podczas zabiegu, wykonywanego przez doskonałych specjalistów.

Dane techniczne:

Czas zabiegu: 10 - 20 minut

Znieczulenie: Tak

Seria zabiegów: Ustalana indywidualnie

Podrażnienia: Możliwe

Procedura zabiegowa

Konsultacja

Konsultacja

Podczas konsultacji dokonamy analizy i znajdziemy najlepsze rozwiązanie, dopasowane indywidualnie do Ciebie.

Zabieg

Zabieg

Specjaliści w naszym gabinecie przeprowadzą procedurę zabiegową, dbając o najwyższy standard i Twój komfort.

Opieka pozabiegowa

Opieka pozabiegowa

Nasi lekarze czuwają nad Twoim bezpieczeństwem. Jeśli coś Cię zaniepokoi, zadzwoń do nas. Kontakt 24h +48 570507570.

Opinie

 • Opinie

  Krzysztof Mandrak
  Krzysztof Mandrak
  13:02 17 Apr 19
  Bardzo polecam to miejsce.panie bardzo sympatyczne.korzystalam pierwszy raz z wypelnienia zmarszczek i juz moge powiedziec ze napewno tam wrócę.czytaj więcej
  Anna Karwowska
  Anna Karwowska
  22:50 20 Mar 19
  Przemiła obsługa, Panie zawsze uśmiechnięte. Profesjonalny sprzęt i obsługa. Zamykanie popękanych naczynek bezbolesne. Polecam serdecznie :)czytaj więcej
  Patrycja Twardochleb
  Patrycja Twardochleb
  08:28 18 Mar 19
  Polecam z całego serca! Korzystam z zabiegów depilacji laserowej i jestem mega zadowolona! Efekty są fantastyczne. Panie przesympatyczne 😊 udzielają rzetelnych odpowiedzi na każde nurtujące nas pytania. W gabinecie zawsze czyściutko i pachnąco. Jeszcze raz gorąco polecam!czytaj więcej
  Marcin Polowczyk
  Marcin Polowczyk
  06:37 12 Mar 19
  100% satysfakcji mogę polecić z czystym sumieniem, maja wiedzą jak Ci pomóc i robią to perfekcyjnie
  Krzysztof Mandrak
  Krzysztof Mandrak
  14:30 11 Mar 19
  Bardzo polecam to miejsce.panie bardzo sympatyczne.korzystalam pierwszy raz z wypelnienia botoxem i juz moge powiedziec ze napewno tam wrócę.czytaj więcej
  Dagmara Socińska
  Dagmara Socińska
  20:36 26 Feb 19
  Polecam z czystym sumieniem Po 3 zabiegach moja blizna na twarzy stała się niewidoczna, czuję się wspaniale Obsługa klienta na najwyższym światowym poziomieczytaj więcej
  gosia ddd
  gosia ddd
  22:50 04 Feb 19
  Nie zgadzam się z opinią P. Katarzyny, ja korzystam z usług medycyny estetycznej w tym miejscu od trzech lat i uważam, że jakość wykonanej usługi jest naprawdę na 100% perfekcyjna i z tego co się orientuje to Pani wykonująca ma bardzo duże i wieloletnie doświadczenie. Podwazanie jej kompetencji jest niegrzeczne i prymitywne. A Pani która jest jak to w przysłowiu " jajko mądrzejsze od kury" polecam zabiegi w mniej prestiżowym miejscu i na tanich wypełniaczach wtedy efekt na pewno będzie, ale nie koniecznie estetyczny . Więcej szacunku dla czyjejś pracy.czytaj więcej
  Katarzyna R
  Katarzyna R
  05:16 31 Jan 19
  Witam, nie polecam tego miejsca jeśli chodzi o usługę powiększania ust kwasem hialuronowym, ponieważ Pani która go wykonuje doradza złe produkty np. Stylage S, który nie jest przeznaczony do ust i w związku z tym jest słaby efekt zabiegu.czytaj więcej
  Karolina Jarzembowska
  Karolina Jarzembowska
  15:14 25 Jan 19
  Byłam trzy razy,już widzę duża różnice po depilacji,także polecam. Mila obsługa.
  Jadwiga Dobry
  Jadwiga Dobry
  12:16 12 Dec 18
  Zabieg depilacji bardzo skuteczny. Polecam serdecznie :)
  Kasia Nowakowska
  Kasia Nowakowska
  13:06 28 Nov 18
  Jestem dwa lata po zabiegu i jestem mega zadowolona . Odrosły tylko pojedyncze włoski :) Dziękuję.
  Następne Opinie

Cennik zabiegu

Partnerzy

Zanim przystąpisz do zabiegu - najważniejsze informacje

Przebieg zabiegu

W pierwszym etapie zabiegu od klienta pobierana jest niewielka ilość krwi (6-10ml). Krew w probówkach poddaje się następnie wirowaniu w celu oddzielenia osocza, zawierającego płytki krwi od innych składników. Uzyskany koncentrat wstrzykuje się stosując klasyczną technikę mezoterapii lub liniowo – wzdłuż zmarszczki. Zabieg nie jest bardzo bolesny, klient w trakcie czuje ukłucia – jak przy klasycznej mezoterapii. Po zabiegu na skórze mogą być widoczne zaczerwieniania w miejscach wkłucia, które znikają następnego dnia.

 

Przeciwwskazania

W przypadku zabiegu wykorzystującego PRP klienta, przeciwwskazań jest niewiele, gdyż zostaje wykluczone ryzyko reakcji immunologicznej. Do przeciwwskazań należą nowotwory, choroby krwi, ciąża i okres laktacji, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Po zabiegu

• Unikać masowania i dotykania skóry w miejscach aplikacji osocza

• Podczas gojenia zrezygnować z alkoholu

• Możliwe jest pojawienie się drobnych siniaczków w miejscach wkłucia (można je przykryć pod makijażem)

• Nie można korzystać z solarium, ani sauny, należy unikać słońca

• Po zabiegu występują mikroślady nakłuć i drobne zasinienia, które są naturalną reakcją na igłę i ustępują samoczynnie bez śladu.

FAQ

Ile zabiegów należy wykonać?

Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie po uprzedniej konsultacji. Zazwyczaj wykonujemy 2-3 zabiegi dla efektu regeneracji skóry i przywrócenia zdrowego wyglądu.

Dla kogo jest zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Zabieg ten jest wskazany dla osób z niezdrowym wyglądem skóry - szara skóra z problemami: suchość, problemy z warstwą lipidową, wrażliwą cerą, niedoborami włókien kolagenowych (tworzą się całkiem nowe włókna kolagenowe).

Jakie są odczucia w trakcie zabiegu?

Bezpośrednio przed zabiegiem (30-40min wcześniej) okolica, która zostanie poddana zabiegowi jest smarowana maścią znieczulającą, Dzięki maści znieczulającej, wkłucia nie są mocno odczuwalne, możliwe jest odczucie pieczenia w trakcie podawania - powoduje to obecność witaminy B w osoczu.

Czy po zabiegu mogę wrócić do pracy i innych aktywności?

Jest to indywidualna kwestia. Bezpośrednio po zabiegu powinno się unikać wzmożonego wysiłku - może to wpłynąć na powiększenie się siniaczków, jeśli wystąpią. Jeśli w życiu codziennym/nie przeszkadzają siniaki i drobne zaczerwienienia na twarzy, to po kilku godzinach można wrócić do zajęć dnia codziennego.

Jak skóra wygląda bezpośrednio po zabiegu?

Skóra bezpośrednio po zabiegu może być delikatnie opuchnięta oraz zaczerwieniona, mogą być widoczne miejsca po wkłuciach.

Czy mogę się opalać przed/po zabiegu?

Przed zabiegiem można się opalać, natomiast jeśli chodzi o opalanie po zabiegu, to należy odczekać do całkowitego zagojenia się skóry (możliwe są drobne strupki po wkłuciach - jeden maksymalnie dwa dni).

Jak długo widoczne są efekty zabiegu?

Zabieg z osocza bogatopłytkowego należy do zabiegów regeneracyjno-odżywczych. Efekty regeneracyjne utrzymują się długo, efekt nawilżenia i poprawa jej kondycji utrzymują się krócej - zaleca się wykonywać zabiegi przypominające/utrwalające co 3-6 miesięcy, w zależności od trybu życia i indywidualnych uwarunkowań genetycznych.

Czy po zabiegu mogą wystąpić komplikacje?

To jeden z najbezpieczniejszych zabiegów terapii odmładzających. Dzięki wykorzystaniu naturalnych, pochodzących z krwi klienta substancji, nie istnieje ryzyko reakcji autoimmunologicznych.

Czy po zabiegu mogę normalnie iść na siłownię/uprawiać sport/aktywność fizyczną?

W dniu zabiegu należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego.


Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem. Podstawowe zabiegi kosmetyczne i laserowe wykonujemy również z dojazdem do klienta.

Wrocław
+48 516 517 517

Wrocław ul. Energetyczna 8/4

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 516 517 517
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Rezerwacja Wampirzy lifting – Revitall Laser